Kontakt

Luftbehandling

Mats Ogenborg
Ansvarig Luftbehandling 070-971 14 42 mats.ogenborg@ventilator.se
Mats Hillerö
Teknikansvarig 070-971 14 45 mats.hillero@ventilator.se
Sandra Brus
Projektadministratör 070-971 14 48 sandra.brus@ventilator.se

Renrum

Johan Garp
Ansvarig Renrum 070-534 99 11 johan.garp@ventilator.se
Ann Wallin
Projektadministratör Renrum/Lab 070-971 14 57 ann.wallin@ventilator.se
Roland Lindblom
Teknikansvarig 070-934 68 30 roland.lindblom@ventilator.se

Lab

Yeliz Akdag
Ansvarig Lab- och Skyddsventilation 070-971 14 20 yeliz.akdag@ventilator.se
Olof Hansson
Produktansvarig / Projektledare 070-971 14 09 olof.hansson@ventilator.se
Ann Wallin
Projektadministratör Renrum/Lab 070-971 14 57 ann.wallin@ventilator.se

Service

Göran Lindgren
Serviceansvarig 08-681 14 40 goran.lindgren@ventilator.se

Ledning

Kontakta oss

Har du frågor eller önskar en offert. Vänligen fyll i formuläret så återkopplar vi till dig.

Hitta hit

VILL DU BLI EN AV OSS?

Offertförfrågan

Vänligen fyll i produkt och speciella önskemål så återkopplar vi till dig för en offert.